Premium
Used Cars

BMW Premium Selection.

Objevte čistou radost z jízdy s ojetými vozy BMW Premium Selection. Než ojetý vůz BMW získá certifikát BMW Premium Selection, projde řadou kontrol. Jedině tak zaručíme 100% prémiovou kvalitu a nekompromisní spolehlivost. Užívejte si bezpečí 24měsíční záruky BMW Premium Selection a využijte naše rozsáhlé portfolio služeb a možností financování.

Máme také standardy. Jen vyšší.

Kvalita pro nás není jen slibem, ale zásadou. Ojetý vůz BMW s certifikátem BMW Premium Selection byl podroben 360° kontrole: do nabídky jsou zařazeny pouze vozy, které splňují všechny přesně definované produktové standardy. Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici pouze u partnerů BMW Premium Selection, takže vám vždy můžeme zaručit nejvyšší kvalitu. Přesvědčte se sami!

 

360° PROHLÍDKA VOZU.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici výhradně u partnerů programu BMW Premium Selection. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.

DVOULETÉ POJIŠTĚNÍ ZÁRUKY BMW PREMIUM SELECTION.

Se svým BMW Premium Selection jste se kromě jiného rozhodli pro větší bezpečnost při radosti z jízdy. Se zárukou BMW Premium Selection můžete jezdit bez starostí po celé Evropě. Pokud by někdy došlo k záruční události, budete kryti po celém území Evropy. Záruka se vždy řídí platnými záručními podmínkami poskytovatele.

Leasing a financování

U všech vozů BMW Premium Selection získáte atraktivní podmínky financování a leasingu. S pojištěním BMW můžeme být jediným zdrojem pro vše, co souvisí s automobily. Nabízíme hodnotné doplňkové služby, ochranu vozu a pojištění osob, jakož i mimořádně snadné vyřízení v případě škody. Rádi vám také poskytneme atraktivní nabídku splátek na vaše stávající vozidlo.

 

Ověřená historie vozidla

U vozidel BMW Premium Selection byla provedena kontrola vozidla a jeho servisní historie v souladu s produktovými standardy BMW Premium Selection.

 

SERVIS BEZ STAROSTÍ PO DOBU 6 MĚSÍCŮ NEBO 10 000 KM

V okamžiku předání nebude Vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.