Premium
Used Cars

BMW Premium Selection.

Objevte čistou radost z jízdy s ojetými vozy BMW Premium Selection. Než ojetý vůz BMW získá certifikát BMW Premium Selection, projde řadou kontrol. Jedině tak zaručíme 100% prémiovou kvalitu a nekompromisní spolehlivost. Užívejte si bezpečí 24měsíční záruky BMW Premium Selection a využijte naše rozsáhlé portfolio služeb a možností financování.

Máme také standardy. Jen vyšší.

Kvalita pro nás není jen slibem, ale zásadou. Ojetý vůz BMW s certifikátem BMW Premium Selection byl podroben 360° kontrole: do nabídky jsou zařazeny pouze vozy, které splňují všechny přesně definované produktové standardy. Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici pouze u partnerů BMW Premium Selection, takže vám vždy můžeme zaručit nejvyšší kvalitu. Přesvědčte se sami!

 

360° kontrola

Do BMW Premium Selection mohou být zařazena pouze vozidla, která prošla náročnou 360° všestrannou kontrolou. Naši BMW experti s odbornými znalostmi a nejmodernějším diagnostickým vybavením podrobí vozidlo BMW Premium Selection náročným testům. Po standardizované kontrole vám bude vaše vozidlo BMW Premium Selection předáno v bezvadném stavu.

 

24měsíční záruka

Se svým BMW Premium Selection jste se kromě jiného rozhodli pro větší bezpečnost při radosti z jízdy. Se zárukou BMW Premium Selection můžete jezdit bez starostí po celé Evropě. Pokud by někdy došlo k záruční události, budete kryti po celém území Evropy.

 

Leasing a financování

U všech vozů BMW Premium Selection získáte atraktivní podmínky financování a leasingu. S pojištěním BMW můžeme být jediným zdrojem pro vše, co souvisí s automobily. Nabízíme hodnotné doplňkové služby, ochranu vozu a pojištění osob, jakož i mimořádně snadné vyřízení v případě škody. Rádi vám také poskytneme atraktivní nabídku splátek na vaše stávající vozidlo.

 

Ověřená historie vozidla

U vozidel BMW Premium Selection byla provedena kontrola vozidla a jeho servisní historie v souladu s produktovými standardy BMW Premium Selection.

 

Bezúdržbový provoz po dobu 6 měsíců nebo 10 000 km

V době dodání je vaše vozidlo bezúdržbové po dobu nejméně 6 měsíců nebo 10 000 km podle zobrazení servisního intervalu.